Pages Navigation Menu

fototapety obrazy by RaSz

zegary z naklejaną tarczą

zegary z naklejaną tarczą

Czas – niewidzialny i nieuchwytny, ale niezbędny. Jeśli chcemy go sobie wyobrazić, myślimy o zegarach lub klepsydrach, w których powoli przesypuje się piasek.

A skoro czasomierze są nam niezbędne, zadbajmy o to, aby stanowiły pomysłową i oryginalną dekorację naszego domu lub mieszkania.

Wyobraźnia projektantów współczesnych zegarów ściennych jest tak bogata i różnorodna, że przyprawia o zawrót głowy. Obok tradycyjnych, mniej lub bardziej oszczędnych zegarów o geometrycznym kształcie, pojawiły się zegary wyklejane. Od teraz tylko mechanizm zegarowy musi przyjmować konkretny kształt – jego otoczka może dowolnie rozchodzić się po ścianie, tworząc fantazyjne wzory. Spirala w kształcie muszli? Bogaty ornament jak z orientalnego pałacu? A może zwariowane, dwukolorowe serce? Zobacz designerskie zegary http://www.obrazoteka.pl/shop,types,18

Każdy kształt jest możliwy, ponieważ nowoczesny zegar to tak naprawdę… ścienna naklejka!

Zwanych i subtelnych układów linii, których nie wykonałaby żadna fabryka. Wraz ze zmianą kształtu zegarów, zmieniły się również ich kolory. Nowoczesne czasomierze to istna feeria barw: znajdziemy wśród nich między innymi czerwień, róż, zieleń, fiolet, granat i srebro o metalicznym połysku. Dopiero teraz zegary stają się dekoracją godną współczesnych wnętrz i ich prawdziwą ozdobą.