Pages Navigation Menu

fototapety obrazy by RaSz

Najnowszy trend w dekoracjach wnętrz: okleiny na meble

Najnowszy trend w dekoracjach wnętrz: okleiny na meble

Gładka powierzchnia nowoczesnych mebli (na przykład popularnych szaf Komandor) to idealny podkład dla modnych ostatnio oklein meblowych. Specjalny klej na spodniej stronie tych dekoracji jest przyjazny dla lakierowanej i laminowanej powierzchni, a jeśli zechcesz zmienić naklejkę, w każdej chwili możesz oderwać starą i nakleić nową, po lekkim przetarciu powierzchni mebla wilgotną ściereczką i wysuszeniu go.

Wśród popularnych motywów oklein warto wymienić przede wszystkim kwiaty. Realistyczne zdjęcia dmuchawców, tulipanów, maków albo róż prezentują się wspaniale nie tylko w damskiej sypialni, choć to właśnie panie sięgają po te wzory najchętniej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by naklejką na meble udekorować także wspólną sypialnię, zaaranżowaną w minimalistycznym, uniwersalnym stylu. Zobaczcie może coś się Wam tu spodoba http://dekorolka.pl/fotolaminaty-spa

Fototapety z kwiatami przyjmują różne formy. Obok zdjęć znajdziesz także stylizowane rysunki i grafiki, często bardzo wyszukane. Do nowoczesnych wnętrz polecamy zwłaszcza monochromatyczne (jednobarwne) kwiaty na gładkim, jednolitym tle. Bez trudu dopasujesz ich styl i kolor do każdego rodzaju szafy Komandor.