Pages Navigation Menu

fototapety obrazy by RaSz

obrazy drukowane

obrazy drukowane

Obrazy są bardzo wdzięczną dekoracją. Są szybkie w aplikacji, w sumie wystarczy powiesić obraz na pomalowaną ścianę… i już. Niestety wybór takiej dekoracji może być męczący. Musimy wybrać z pośród wielu rodzajów obrazów. Czy ma to być obraz malowany ręcznie, olejny, namalowany pastelami, akwarelami ..

A może obraz drukowany na płótnie, możemy nawet wybrać z ilu części będzie się składała nasza dekoracja. Obraz może być pojedynczy  w dyptyku – dwie części, w tryptyku – trzy części, poliptyku – cztery części lub obraz kaskadowy – pięć części.

Większą uwagę poświęcę jednak na obrazy drukowane. W porównaniu do tych ręcznie malowanych są dużo tańsze i bardziej nowoczesne. Ręczne arcydzieła pozostawiam dla prawdziwych koneserów sztuki. Jako projektantka dekoracji na ściany, w swojej karierze zaprojektowałam bardzo dużo takich obrazów. Z doświadczenia zauważyłam że większość osób preferuje obrazy w tryptyku. Zobacz piękne obrazy w trzech częściach http://art-newmedia.com/obrazy_cyfrowe/obrazy_tryptyki.html Jeżeli mamy dużą ścianę i chcemy ją czymś ozdobić, obraz w tryptyku lub kaskadzie będzie idealną dekoracją. Obrazy wieloczęściowe wyglądają dużo lepiej na większej ścianie, gdzie mogą być powieszone w swobodnych odstępach, niż na niewielkiej ścianie gdzie będą musiały być ściśnięte.