Pages Navigation Menu

fototapety obrazy by RaSz

Abstrakcyjne dekoracje wnętrz

Abstrakcyjne dekoracje wnętrz

Abstrakcja… ale tak na prawdę co przedstawia. Czasami ciężko to określić, nawet znawcy sztuki mogą mieć z tym problem. Temat swojej pracy zna tylko autor dzieła, często bywa bardzo wyidealizowany nie mający związku z obrazem. Abstrakcja to po prostu obraz na którym ciężko rozpoznać przedmioty. Najczęściej używane rzeczy mogą przybierać różne kształty nie przypominające oryginału. To chyba najprostsza definicja jaką znalazłam. Poniżej możecie podziwiać najciekawsze obrazy słynnych abstrakcjonistów.

Gdy urządzamy nowoczesne wnętrze jako design na ścianie można zastosować fototapetę z abstrakcyjnym motywem, np. coś takiego jak tu: http://alarte.pl/fototapety_abstrakcyjne.html. Dekoracje z abstrakcjami przybierają najróżniejsze formy, kolory. Jedne są zwiewne i eleganckie a drugie ciężkie i nowoczesne.

Możemy również zastosować kolorowe naklejki na ściany z abstrakcjami. To proste w aplikacji nowoczesne ozdoby ścian. Tu znajdziecie najciekawsze abstrakcje http://ornamentyka.pl/tag-produktu/abstrakcja/ . Gdybyście woleli mniej inwazyjne ozdoby ścian polecam obrazy z abstrakcjami. Tu znajdziecie nowoczesne wzory http://www.newmedia-art.pl/fototapety-naklejki-obrazy-abstrakcyjne.html. Obraz to bardzo wdzięczna ozdoba, bardzo łatwo się ją wiesza i zawsze można powiesić na inną ścianę.

Mam nadzieje że zachęciłam was do upiększania wnętrz abstrakcyjnymi motywami.