Pages Navigation Menu

fototapety obrazy by RaSz

dekoracje szyb, okleiny meblowe, grafiki w ramach

dekoracje szyb, okleiny meblowe, grafiki w ramach

Art-newmedia.com to sklep z dekoracjami do ozdoby wnętrz. Znajdziesz tu obrazy cyfrowe w formie dyptyku, tryptyki i kaskady. Fototapety ścienne 3D powiększą optycznie Twoje wnętrze, wchodząc do salonu możesz się poczuć jak byś odpoczywał na tropikalnej plaży. Naklejki na drzwi i meble z wieżą Eiffla, z portretem Marilyn Monroe, z wodospadem, z lasem brzozowym, z londyńskim czerwonym autobusem.

Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze reprodukcje mistrzów malarstwa. Znajdziecie tu repliki obrazów Gustawa Klimta, Vincenta van Gogha oraz Michała Anioła.

Fotolaminaty kuchenne z soczystymi jabłkami, puszkami campbell’s w stylu pop-art, z egipskim faraonem i truskawkami. Naklejki na lodówkę z owocami, kawą, zebrą, z panoramą Nowego Yorku.

Dekoracje szkła – samoprzylepne firanki, naklejki z efektem piaskowania, druk na szkle, pół przeźroczyste naklejki na przeszklone powierzchnie np. szklane ścianki.

Bajkowe dekoracje do dziecięcego pokoju obrazy z misiami, fototapety z owieczkami, wielokolorowe naklejki z postaciami.

Na zamówienie możemy przygotować obraz lub fototapetę z Twojego zdjęcia, tak abyś mógł się nim cieszyć w dużym formacie.

Kliknij tu http://art-newmedia.com/

 

komy-strona